Regulamin uczestnictwa w warsztatach

  1. Zgłoszenia na warsztaty i szkolenia przyjmujemy wyłącznie poprzez elektroniczne formularze online (linki poniżej). Dotyczy to także list rezerwowych.
  2. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem udziału jest dokonanie zgłoszenia oraz wpłaty na rachunek bankowy nie później niż 14 dni przed terminem szkolenia.
  3. Dane do wpłat znajdują się w potwierdzeniu (wiadomość e-mail), które otrzymają Państwo po poprawnym wypełnieniu elektronicznego formularza. Faktura zostanie wystawiona z datą wpływu wpłaty na konto.
  4. Faktury na placówki mogą być wystawione z odroczonym terminem płatności. W takim przypadku prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.
  5. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu prosimy o informację mailową. Zwrot opłaty za uczestnictwo przysługuje tylko osobom, które zgłosiły swoją rezygnację najpóźniej 14 dni przed warsztatem.
  6. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany godzin warsztatów. Warunkiem realizacji warsztatu jest zebranie grupy minimalnej.

Szczegółowa lokalizacja warsztatów znajduje się na stronie Kontakt.

Lista warsztatów

Dobra rada: kliknij w nagłówek, aby rozwinąć szczegóły warsztatu

Nowy warsztat małżeńskiego duetu! Tańce, zabawy integracyjne i działania plastyczne zostały zebrane w bloki tematyczne: „Od Azji do Ameryki Południowej”, „Na Dzikim Zachodzie”, „Na zamku”, „W kosmosie”, “W Polsce”. W choreografiach zostały wykorzystane rekwizyty takie, jak chustki, pompony i wstążki gimnastyczne.

Warsztat jest adresowany do nauczycieli przedszkoli i wczesnej edukacji, nauczycieli świetlic oraz studentów kierunków pedagogicznych.

Czas trwania: 10 godzin dydaktycznych, 9:00-17:00 (sobota)
Termin: 9.03.2019
Miejsce: Bydgoszcz, ul. Goszczyńskiego 3, Filia SP 63
Koszt: 150 zł (wpłata do 23.02.2019)
Prowadzący: Anna i Piotr Pokój, trenerzy KLANZA I stopnia, Kraków

Uwaga nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, edukatorzy domowi!

To propozycja dla wszystkich, którzy chcą w ciekawy, nieszablonowy sposób przybliżyć najmłodszym podstawowe zagadnienia matematyczne.

W programie wiele gier, zabaw oraz ćwiczeń plastycznych doskonalących umiejętności dodawania, odejmowania, przeliczania, a także rozpoznawania figur geometrycznych.

Czas trwania: 10 godzin dydaktycznych, 10:00-18:00 (sobota)
Termin: 30.03.2019
Miejsce: Bydgoszcz, ul. Goszczyńskiego 3, Filia SP 63
Koszt: 135 zł (wpłata do 16.03.2019)
Prowadzący: Marta Ratajczak, trener KLANZA I stopnia, Poznań

Znasz podstawy sketchnotingu? Zapraszamy na warsztat zastosowania notowania graficznego w edukacji!

Sięgniemy po inspirację do nauczycieli z całej Polski! Prezentacja prac członków grupy MYŚLOGRAFIA pozwoli nam przekonać się na własne oczy jak myślografia wykorzystywana jest w praktyce. Skupimy się na praktyce w edukacji- jednym słowem gdzie przydaje się sketchnoting. Ale przede wszystkim będziemy ćwiczyć! Ćwiczenia wizualnego przedstawiania procesu, definicji, streszczenia, notowania na żywo, rozwiązywania problemów, itp.

Dodatkowym atutem warsztatu jest mała grupa (do 20 osób)!

Czas trwania: 10 godzin dydaktycznych, 9:00-17:00 (sobota)
Termin: 6.04.2019
Miejsce: Bydgoszcz, ul. Goszczyńskiego 3, Filia SP 63
Koszt: 160 zł (wpłata do 23.03.2019)
Prowadzący: Agata Baj – pasjonatka edukacji jako nieustannego uczenia się i rozwoju; trener efektywnych technik uczenia (się), pedagog, doradca zawodowy i personalny, Stargard Szczeciński

Warsztaty przeznaczone są dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, pracowników świetlic oraz studentów. Podczas warsztatów
uczestnicy poznają podstawowe zasady gry na Bum Bum Rurkach – kolorowych, muzycznych tubach wykonanych z bezpiecznego i wytrzymałego tworzywa.
Celem warsztatów jest przedstawienie sposobów wykorzystania tej innowacyjnej, niebanalnej zabawki podczas działań muzycznych, tanecznych i ruchowych, a także
podczas wprowadzania dzieci i świat liter i nauki czytania oraz edukacji matematycznej.

Bum Bum Rurki to niezwykle prosta zabawka edukacyjna dla dzieci i dorosłych, która daje praktycznie nieograniczone możliwości zabawy oraz edukacji muzycznej (może stać się wstępem do nauki gry na innych instrumentach).

Czas trwania: 10 godzin dydaktycznych, 9:00-17:00 (sobota)
Termin: 11.05.2019
Miejsce: Bydgoszcz, ul. Goszczyńskiego 3, Filia SP 63
Koszt: 140 zł (wpłata do 27.04.2019)
Prowadzący: Magdalena Iwanowska, trener KLANZA II stopnia, Poznań

Zajęcia przeznaczone są dla nauczycieli przedszkoli oraz nauczania początkowego. Prezentują różnorodne sposoby uatrakcyjnienia zajęć z zakresu mowy i myślenia oraz pojęć matematycznych. Uczestnicy zajęć poznają różnorodne zabawy z literą, słowem oraz liczbą do wykorzystania w pracy z małymi dziećmi przy użyciu prostych środków dydaktycznych.

Czas trwania: 5 godzin dydaktycznych, 9:00-14:00 (niedziela)
Termin: 12.05.2019
Miejsce: Bydgoszcz, ul. Goszczyńskiego 3, Filia SP 63
Koszt: 85 zł (wpłata do 27.04.2019)
Prowadzący: Magdalena Iwanowska, trener KLANZA II stopnia, Poznań

Formularz elektroniczny

warsztaty na rok 2018/2019 (II semestr)

Wojciech BenedykWarsztaty